OK
گروه صنعتی سروستان
title-leftاطلاعات محصولات title-right
bg-corner sarvestan product info

1-کلیه محصولات از چوبهای راش سوپر و درجه یک فرآوری شده میباشد.
نکته:چوبهای فرآوری شده چوبهایی هستند که بعداز برش چوبها به ابعاد مورد نظر به مدت 3روز در اتاقهای بخارچوب کاملا پخته می شود و صمغ آن خارج میشود,سپس به مدت 1هفته در فضای آزاد بوده و بعد از آن به مدت 40 روز در کوره های چوب خشک کنی کاملا چوب خشک شده و امکان ترک خوردن چوب بعد از رنگ به حداقل میرسد.
2-روکش های چوب سطح میزها عبارتند از:ون کانادا-گردوی آمریکا-ملچ کره-راش اکسترا وبلوط ترکیه میباشد که گرانقیمت ترین و زیباترین و خوش موج ترین روکش های موجود در بازار می باشد.
3-کلیه محصولات پس از ساخت در قسمت نجاری, در قسمت رنگ قرار گرفتند وپس از پرداخت کاری نهایی,از سیلر,کیلر,پلی استر و تمام پلی استرهای صادراتی برروی محصولات استفاده می شود که موجب میگردد رنگ با کیفیت بسیار بالا و کمترین فرسایش را داشته باشد.
4-mdf های موجود در محصولات از مرغوبترین mdf های درجه یک موجود در کشور میباشد وhdf های موجود درمحصولات, hdfهای درجه یک کشور مالزی میباشد.
5-اسفنج های موجود درمحصولات از برغوبترین اسفنج های موجود در بازار می باشد وکلیه پارچه های مورد استفاده از مرغوبترین پارچه های کشور ترکیه می باشد.
6-نشیمن تمامی مبلها از فنرهای زیگزال,فنربندی های مفتولی و برروی آنها فنرهای لول و درآخر فوم های سرد و یا اسفنج های یورتان به کار رفته است که منجر میشود مبل بسیار راحت بوده و در طول سالها استفاده از آن دچار افت نشیمن نشود.

***لازم به ذکر است تمامی محصولات سروستان دارای 36 ماه ضمانت نامه کتبی به همراه 5 سال خدمات پس از فروش میباشد***

bg-corner